Mesiar Sigorta

MESİAR Sigorta

1995 yılında sigorta hizmeti sağlamak üzere Anonim şirket olarak kurulmuştur. Faaliyetlerine 5 Yıl Hürriyet medya Tower's da devam eden şirketimiz 2000 yılında Doğan medya şirketlerinin bulunduğu Hadımköy tesislerine taşınmıştır. 2001 yılında Asuman ZEYBEK tarafından tüm haklarıyla devir alınmıştır.

Bireysel ve kurumsal ayrımı yapmaksızın tüm Sektör ve branşlarda sunmakta olduğumuz hizmetlerle sağladığımız müşteri memnuniyeti sayesinde uzun vadeli ve başarılı  işbirliklerini hayata geçiriyoruz.

Profesyonel kadromuzla "risk analizi , bir çok sigorta şirketinden teklif sağlama, sigorta danışmanlığı, hasar süreci danışmanlığı ve takibi" hizmetlerini yapmaktayız.

Mesiar Sigorta Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına hizmet vermektedir. Kurumsal ve Bireysel sigortalarda aklınıza gelen bütün alanlarda 25 yıldır hizmetlerini sürdüren Mesiar Sigorta olarak  tecrübemiz, çözüm ve müşteri odaklı çalışmalarımızla müşterilerimize hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktayız.

Misyon

Konusunda profosyonel kadromuzla müşterilerimize ihtiyaç duydukları hizmeti en uygun ve etkin çözümleri sağlamak ve Türkiye’de sigorta bilincinin yaygınlaşmasını sağlamaktır.

Vizyon

MESİAR Medya Sigorta ve Aracılık Hizmetleri A.Ş Sigorta ; Yenilikleri, teknik gelişmeleri güncel izleyerek sunmuş olduğumuz hizmet kalitesini tecrübesiyle birleştirerek sigorta sektöründe lider acente olmaktır.